MAKIJAŻ

REGULAMIN korzystania z usług A.ZAWADA MAKEUP - Alicja Zawada 

1. Umawiając się na jakąkolwiek usługę u mnie, przyjmuję, że zapoznała się Pani z regulaminem i go akceptuje

2. Makijaże i inne usługi wykonuję wyłącznie mobilnie (tj. z dojazdem do klienta/pod wskazany adres). Nie wykonuję usług u siebie w domu

3. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca w które mam dojechać , ilości osób oraz rodzaju usługi

4. Ustalone ceny nie podlegają negocjacji. Na cenę usługi składa się : moja praca, doświadczenie, koszt zużytych materiałów , dojazd + eksploatacja samochodu, koszty związane z utrzymaniem działalności , reklamy itd.

5. Chcąć uzyskać informację n.t CENY danej usługi , proszę o podanie w wiadomości:

- rodzaju usługi
- terminu,który Panią interesuje
- ilości osób
- miejsca zamieszkania

6. W sezonie ślubnym, (czerwiec – wrzesień ) w soboty , dojazd jest możliwy przy min. 2os do pomalowania. Wyjątkiem jest sytuacja,w której jestem akurat w pobliżu i zostało mi 1pojedyncze miejsce – wtedy również dojadę.

7. Proszę o przemyślane decyzje dot. Ilości osób chętnych na daną usługę.
W przypadku gdy zostanie zamówione np. 5 makijaży, a na miejscu okaże się,że będą do pomalowania tylko 3os, usługobiorca pokrywa koszt odmówionych makijaży w wysokości 50% ceny makijażu.

8. Na makijaż poświęcam max 90min , na makijaż próbny-ślubny ok. 120min .
Na czas składa się : rozpakowanie kufra,przygotowanie stanowiska pracy, wywiad z klientką, przygotowanie cery,makijaż , kępki rzęs , ewentualne rozświetlenie ramion i dekoltu, utrwalenie makijażu, zdjęcia)

9. Nie wykonuję makijażu ślubnego bez próbnego makijażu

10. Po zapisaniu się na makijaż, proszę o szczegółowe dane tj. : imię,nazwisko,adres wraz ze wskazówkami dojazdu (bądź przypiętą pinezką w google), nr kontaktowy. Udzielając tych informacji, AUTOMATYCZNIE WYRAŻA PANI ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (Zgodnie z art.13 ust.1 2 RODO)

11. Na kilka dni przed wykonaniem usługi, wysyłam sms z przypomnieniem o wizycie oraz prośbą o potwierdzenie .

12. Po zapisaniu się na makijaż, odsyłam do wpisu „Jak przygotować się do makijażu” dostępnego na mojej stronie www oraz przypiętego na górze strony na Facebooku.

13. Zalecaną formą płatności jest gotówka, gdyż nie dysponuję terminalem płatniczym. Proszę o przygotowanie umówionej kwoty w dniu usługi

14. Proszę o uszanowanie mojego czasu , a co się z tym wiąże proszę o PUNKTUALNOŚĆ! Spóźnienie 20min z winy klientki, wiąże się z odmówieniem przeze mnie wykonania usługi i obarczeniem jej kosztami za dojazd.

15. O wszelkich zmianach dot rezerwacji ( zmiana ilości osób, adresu, godziny) proszę o kontakt TELEFONICZNY !

16. Osoby, które nie potwierdzą wizyty (nieodpowiadając na wysłany przeze mnie SMS) , które będą unikały kontaktu nieodpowiadając na wiadomości ,telefony, nie pojawią się na makijaż, bądź odmówią w ostatniej chwili bez podania konkretnej przyczyny – NIE BĘDĄ MIAŁY JUŻ MOŻLIWOŚCI zapisać się do mnie na jakąkolwiek usługę

17. W przypadku gdy z poważnych przyczyn zdrowotnych , nie miałabym możliwości wykonać umówionej usługi, zobowiązuję się znaleźć za siebie zastępstwo

18. Wykonując usługę, pracuję wyłącznie na czystych ,wydezynfekowanych pędzlach, gąbeczkach i akcesoriach, świeżych i czystych kosmetykach i jednorazowych aplikatorach!

19. Umawiajac się do mnie na makijaż, uznaję, że przejrzała Pani moją galerię prac i odpowiada pani mój styl pracy.

20. Nie wykonuję makijażu w stylu "same oko", "tylko rzęsy" itp. Tylko pełne makijaże.

 

 

⚠️ Jak przygotować się do MAKIJAŻU ❓❓

Twoja skóra jest moim płótnem, ale aby cieszyć się pięknym efektem końcowym, ty sama musisz zadbać o to,aby to płótno (czyt,twoja cera) były w dobrej kondycji. Jeśli będziesz trzymać się pewnych zasad, uzyskamy niesamowity i trwały efekt.

⚠️ Jak postępować przed usługą makijażu:

????Nawilżanie: nawilżaj skórę 2x dziennie kremem odpowiednim do twojej cery. Pij także dużo wody – w ten sposób nawilżysz skórę od środka.Organizm ci za to podziękuje! Dzięki tym czynnościom makijaż stanie się trwalszy, podkład wygląda naturalniej, a twoja cera będzie wyglądać promiennie.

????Złuszczanie: regularnie stosuj peelingi odpowiednie dla Twojej cery, aby pozbyć się martwego naskórka i nieestetycznych skórek. Warto wykonać peeling ok. 2dni przed makijażem.

????Sen – wysypiaj się! Unikniesz w ten sposób worków i cieni pod oczami

????Unikaj mocnego opalania – na ok. tydzień przed makijażem zrezygnuj z opalania na solarium i mocnym słońcu

???? Nie eksperymentuj z nowymi kosmetykami i zabiegami. Nie wiesz jak skóra może zareagować i czy skóra nie zareaguje alergią.

????Depilacja : na ok. 4dni przed makijażem zadbaj o swoje brwi ( regulacja) oraz pomyśl o usunięciu wąsika itp. W dniu makijażu nie będzie na to czasu, a regulacja/depilacja mogłaby podrażnić skórę.

???? W dniu usługi najlepiej przyjść bez makijażu! Zmywanie go przed usługą niepotrzebnie ją podrażni i może zmniejszyć jego trwałość. W tym dniu proszę wstrzymać się także z nakładaniem kremu na twarz.

????Pierwsze fryzura, potem makijaż : nie chcemy sytuacji, aby fryzjer przy myciu głowy zepsuł nam makijaż!

???? Byj punktualnie ! Szanujmy swój czas i innych klientów. Twoje spóźnienie może spowodować, że nie zdążę np. dokleić kępek rzęs lub odmówię wykonania makijażu ze względu na zbyt małą ilość czasu.

⏰Czas trwania usługi: ok 1h i 30min


                                 BROW DESIGN - STYLIZACJA BRWI

Przeciwskazania do wykonania usługi Brow Design:

 • zapalenie spojówek
 • egzema, łuszczyca, choroby skóry
 • silne peelingi mechaniczne, chemiczne
 • zabiegi z użyciem kwasu salicylowego, glikolowego
 • kuracja retynoidalna (w ostatnich 12mies)
 • botox w okolicach oczu i brwi (w ostatnich 2tyg)
 • Toczeń
 • radioterapia i chemioterapia

⚠️ Na ok. tydzień przed nie wykonuj:

 • zabiegów mikrodermabrazji, peelingów chemicznych, kwasów owocowych AHA
 • unikaj mocnego opalania (niepożądane poparzenia słoneczne!)

⚠️ W dniu zabiegu:

 • nie korzystaj z solarium ani opalania na mocnym słońcu
 • nie używaj samoopalacza ani produktów brązujących na twarz
 • unikaj stosowania tłustych preparatów w okolicę oczu i brwi

       Czas trwania usługi ok : 45 - 60min

_______________________________________________________________________________________