Jak przygotować się do MAKIJAŻU??

Twoja skóra jest moim płótnem, ale aby cieszyć się pięknym efektem końcowym, ty sama musisz zadbać o to,aby to płótno (czyt,twoja cera) były w dobrej kondycji. Jeśli będziesz trzymać się pewnych zasad, uzyskamy niesamowity i trwały efekt.

 Jak postępować przed usługą makijażu:

 Nawilżanie: nawilżaj skórę 2x dziennie kremem odpowiednim do twojej cery. Pij także dużo wody – w ten sposób nawilżysz skórę od środka.Organizm ci za to podziękuje! Dzięki tym czynnościom makijaż stanie się trwalszy, podkład wygląda naturalniej, a twoja cera będzie wyglądać promiennie.

 Złuszczanie: regularnie stosuj peelingi odpowiednie dla Twojej cery, aby pozbyć się martwego naskórka i nieestetycznych skórek. Warto wykonać peeling ok. 2dni przed makijażem.

 Sen – wysypiaj się! Unikniesz w ten sposób worków i cieni pod oczami.

 Unikaj mocnego opalania – na ok. tydzień przed makijażem zrezygnuj z opalania na solarium i mocnym słońcu.

 Nie eksperymentuj z nowymi kosmetykami i zabiegami. Nie wiesz jak skóra może zareagować i czy skóra nie zareaguje alergią.

 Depilacja: na ok. 4dni przed makijażem zadbaj o swoje brwi ( regulacja) oraz pomyśl o usunięciu wąsika itp. W dniu makijażu nie będzie na to czasu, a regulacja/depilacja mogłaby podrażnić skórę.

 W dniu usługi najlepiej przyjść bez makijażu! Zmywanie go przed usługą niepotrzebnie ją podrażni i może zmniejszyć jego trwałość. W tym dniu proszę wstrzymać się także z nakładaniem kremu na twarz.

 Pierwsze fryzura, potem makijaż : nie chcemy sytuacji, aby fryzjer przy myciu głowy zepsuł nam makijaż!

 Byj punktualnie ! Szanujmy swój czas i innych klientów. Twoje spóźnienie może spowodować, że nie zdążę np. dokleić kępek rzęs lub odmówię wykonania makijażu ze względu na zbyt małą ilość czasu.

  Czas trwania usługi: ok 1h i 20min

Back to Top